Yhteystiedot LH Sähkö Oy

Päivystys 24h (ei tekstiviestejä päivystysnumeroon)
044 0166 702

Postiosoite

LH Sähkö Oy
Yrittäjäkatu 1
39700 Parkano
Kartalla>>

Y-tunnus 2358790-8

Laskutusosoitteet

LH Sähkö Oy
OVT 003723587908
Verkkolaskuoperaattori Pagero Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 003723609900

Paperilaskut osoitteeseen:

LH Sähkö Oy
OVT 003723587908
PL 908
02066 DOCUSCAN

Henkilökunta

Joni Koivula (Projektin- ja työnjohto)
0440166701
joni.koivula@lhsahko.fi

Arto Laaksonen (Urakointipäällikkö)
0440166600
arto.laaksonen@lhsahko.fi

Rami Harju (Sähkötöidenjohtaja, toimitusjohtaja)
0440166700
rami.harju@lhsahko.fi

Arto Lepistö (Sähköasentaja, maatalous)
0447270016
arto.lepisto@lhsahko.fi

Jan Lindfors (Sähköasentaja)
0407273934
jan.lindfors@lhsahko.fi

Juha Jylhä (Sähköasentaja, jännitetyöt, vesienkäsittelyn automaatio)      
0447270015
juha.jylha@lhsahko.fi

Timo Harju (Sähköasentaja, lämpöpumppuasentaja, ATK-asennukset)
0447270006
timo.harju@lhsahko.fi

Kari Paulasalo (Sähköasentaja)
044 7270007
kari.paulasalo@lhsahko.fi

Lauri Nikko (Sähköasentaja)
040 7272239
lauri.nikko@lhsahko.fi

Ota yhteyttä