Yhteystiedot - LH Sähkö Oy

Päivystys 24h  0440166702

 

Joni Koivula        (Projektinjohto ja työnjohto)

0440166701

joni.koivula@lhsahko.fi

 

 

 

 

Arto Laaksonen     (Urakointipäällikkö)
Sähköurakointi, Sopimusasiakkaat, Kiinteänpolttoaineen järjestelmien huolto, Maatalouden asennukset.
0440166600
arto.laaksonen@lhsahko.fi
 

 

Rami Harju              (Sähkötöidenjohtaja, Toimitusjohtaja)     
Sähköasennukset, Ilmalämpöpumput, antenniasennukset, teollisuuden kunnossapito.
0440166700
rami.harju@lhsahko.fi

 

 

 

 

Arto Lepistö          (Sähköasentaja, maatalous)

0447270016

arto.lepisto@lhsahko.fi

 

Jan Lindfors        (Sähköasentaja)

0407273934

jan.lindfors@lhsahko.fi

 

Juha Jylhä           (Sähköasentaja, jännitetyöt, vesienkäsittelyn automaatio)

0447270015

juha.jylha@lhsahko.fi

 

Timo Harju               (Sähköasentaja,lämpöpumppuasentaja, ATK-asennukset)

0447270006

timo.harju@lhsahko.fi

 

Akseli Tornberg       (Sähköasentaja)

040 7271969

akseli.tornberg@lhsahko.fi

 

Lauri Nikko              (Sähköasentaja)

040 7272239

lauri.nikko@lhsahko.fi

 

 

Postiosoite

LH Sähkö Oy
Yrittäjäkatu 1
39700 Parkano
Y-tunnus 2358790-8

 

Laskutusosoitteet

LH Sähkö Oy:tä koskevat laskut

LH Sähkö Oy

OVT 003723587908

Verkkolaskuoperaattori Pagero Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 003723609900

 

Paperilaskut osoitteeseen:

LH Sähkö Oy
OVT 003723587908
PL 908
02066 DOCUSCAN

 

Yhteydenotto